Winkelwagen
0 artikelen
Geen producten gevonden...
Uw gegevens

Medewerker klantenservice m/v

9 Mei 2022
door Siebe Greidanus

Van Dijken Pro is al jaren dé groothandel in Noord-Nederland voor kitten en lijmen. Vanwege ons succes zijn de werkzaamheden toegenomen en zoeken wij per direct een nieuwe collega die ons team gaat versterken. Ben jij energiek, maar ook rustig en enthousiast en vind je het belangrijk om het samen goed te doen voor onze klanten? Lees dan onderstaande vacature en solliciteer!

Medewerk(st)er klantenservice

Voor het team “Van Dijken Pro” zijn wij opzoek naar een enthousiaste collega. Je bent het persoonlijke aanspreekpunt voor al onze (online) klanten, helpt ze met de juiste aankopen en onderhoudt een relatie met ze. Je verstrekt informatie en draagt zorg voor een correcte afhandeling van veelvoorkomende klantvragen en aanvragen. Ook zorg je voor de juiste verwerking.

Wat heb je nodig

  • De klant vindt het prettig om jou aan de telefoon te krijgen;
  • Je bent enthousiast over deze vacature;
  • Beschikt over MBO+ werk- denkniveau en durft te leren;

Wat wij bieden

Naast enthousiaste collega’s en een hele prettige en lerende werksfeer, bieden wij een functie met uitdagingen. Je bent welkom op ons kantoor in Tynaarlo. Je ontvangt een salaris behorend bij je functie en ervaring.

We zoeken fulltime en of parttime collega’s, we stemmen dit graag met jou af.

Uiteraard vinden we jouw inbreng en ideeën belangrijk. Wil jij snel een leuke baan waarin je veel kunt leren en doorgroeien? Reageer dan snel. Een beller is sneller!

Heb je nog vragen bel, mail of app dan met Ada (HR-manager) via 06-19995020 of mail naar [email protected]

Wil jij bij ons team komen mail dan je reactie ter attentie van Ada naar [email protected].

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »