Beschikbare kleuren voor Ottocoll M550 HiTack 310ml koker
- wit C01
- grijs C02
- zwart C04
Ottocoll M550 HiTack 310ml koker
Otto ChemieMeer informatie
De OTTOCOLL HiTack M550 hybridelijm is vooral optimaal bruikbaar voor spanningsnivellerende verlijmingen. De hybridelijm is zowel binnen als buiten te gebruiken en prima bestand tegen een paar flinke spatten water. Door zijn sterke aanvangshechting is de HiTack M550 bij uitstek geschikt op minerale ondergronden (b.v. baksteen, tegels, keramiek), glas, kunststof (b.v. hard-PVC, zacht-PVC, GFK etc.), metaal (b.v. aluminium, edelstaal, eloxaal, messing, koper), aluminium, hout, beton en brandwerende bouwplaten (gipsplaten etc.). Ook geschikt voor het lijmen van vensterbanken, plinten, sierlijsten en traptreden.
Toepassingen
- Verlijmen van natuursteen (zonder randzonevervuiling)
- Verlijmen van vensterbanken
- Verlijmen van plinten
- Verlijmen van sierlijsten
- Verlijmen van traptreden
- Toepassing in de carrosseriebouw
- Toepassing in de voertuigbouw
- Wagon- en containerbouw
- Metaal- en apparatenbouw
- Scheepsbouw
kenmerken
- 1-componentige lijm op basis van hybride-polymeer STPU
- Extreem hoge aanvangshechting
- Zeer goede hechting zonder primer op talrijke ondergronden - ook bij waterbelasting
- Zeer hoge mechanische stevigheid, kerf- en doorscheurvastheid
- Voor spanningsnivellerende verlijmingen en bij dynamische belastingen
- Geurarm
- Bevat geen isocyanaten
- Bevat geen siliconen
- Goede weers- en verouderingsbestendigheid
- Aanschilderbaar volgens DIN 52452
- Overstrijkbaar / Lakbaar
Supersnelle High Tack hechting
Hoewel de Ottocoll M550 van nature al beschikt over een fantastische aanvangshechting, kan het nog sneller. Door het te verlijmen oppervlak en/of de lijm zelf te bevochtigen en de temperatuur te verhogen, kan de tijd tot de uitharding namelijk nog extra verkort worden. De aanvangshechting is wel deels afhankelijk van de te verlijmen materialen. Het vlak in horizontale lijnen opdragen met een lijmkam levert in de praktijk het beste resultaat op.
Voorbehandeling lijm
Draag er zorg voor dat de hechtvlakken waarop u de Ottocoll HiTack M550 gebruikt goed gereinigd zijn. Let er bovendien goed op dat na het verwijderen van stof, vuil en vet ook oplosmiddelen, conserveermiddelen, oliën, stof, water, en de resten van lijmen of afdichtingskitten weggehaald worden. Dergelijke materialen kunnen namelijk de hechting van de hybridelijm nadelig beïnvloeden.
Merk | Otto Chemie |
Verpakkingstype | Koker 310ml |
Geschikt voor onder andere | minerale ondergronden (b.v. baksteen, tegels, keramiek), glas, kunststof (b.v. hard-PVC, zacht-PVC, GFK etc.), metaal (b.v. aluminium, edelstaal, eloxaal, messing, koper), aluminium, hout, beton en brandwerende bouwplaten (gipsplaten etc.) |
Toepassing | Verlijmen van natuursteen, vensterbanken, plinten, sierlijsten en traptreden toepassing in carrosseriebouw en voertuigbouw Wagon- en containerbouw, Metaal- en apparatenbouw en Scheepsbouw |
Kenmerk | Extreem hoge aanvangshechting, Zeer hoge mechanische stevigheid, Bevat geen siliconen, Geurarm, Aanschilderbaar, Goede weers- en verouderingsbestendigheid en Overstrijkbaar / Lakbaar |
Soort | Polymeer Hybride |
Raadpleeg het technisch specificatieblad om na te gaan of deze kit een geschikte hechting biedt op de beoogde ondergrond.